aLacaKaranLık SevenLeri

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
aLacaKaranLık SevenLeri

(L) Edward_Bella (L)

En son konular

» Komik video
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 8:15 pm tarafından Rosalie Hale

» Hadi Seç Secebilirsen !
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 8:12 pm tarafından Rosalie Hale

» Öğrenci MarŞı xD
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 4:58 pm tarafından Edward Cullen

» İşte Türkiye şartlarına göre yeniden düzenlenmiş okul fişleri. xD
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 4:42 pm tarafından Edward Cullen

» Bu forumun kuralları
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 4:04 pm tarafından Edward Cullen

» Alacakaranlığın Bilinmeyen Özellikleri
Alın Size Nick EmptyPerş. Tem. 09, 2009 3:46 pm tarafından Rosalie Hale

» HAYLAZ ÖĞRENCİYE HİTABE! xD
Alın Size Nick EmptyÇarş. Tem. 08, 2009 5:05 pm tarafından Edward Cullen

» Tutulma Beklenen 3. Kitab
Alın Size Nick EmptySalı Haz. 30, 2009 4:36 pm tarafından Edward Cullen

» Pkk Allah Belanı Versinn
Alın Size Nick EmptyPaz Haz. 21, 2009 1:52 pm tarafından Edward Cullen

Tarıyıcı

Alın Size Nick

Edward Cullen
    Edward Cullen
    Admin

Rep gücü : 71

Alın Size Nick Empty Alın Size Nick

Mesaj  Edward Cullen C.tesi Haz. 20, 2009 2:12 pm

[ - - SatanisT KeseN PsikopaT Kedİ -- ]

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

Bi piçin yedeği olmaktansa bi serserinin BİTANESİ olurum...

GiDene DuR DiceK DeiLM..SeveN Ztn ßıraKmaZ

Bosvr SiLMeYi smDi GöZYasLaRımı.GüCüN YeTeRsE KaHkAhAyA Bog bENi. BıRak YaNakLaRıMI,DuDaklarımı,GüCün Var iSe YüReGimDen Öp Beni

Arkamdan konuşanların hepsi arkada takılmaya devam etsin!

Hadi Buda Sana Kapak Olsun Şekln Yoktu Şekln Olsunn İyi Oturdu Öyle Dursun Hadi Cnm İkle Yolun Açk Olsn

??•Günese bakarsan gölgeleri göremezsin. ??•

BiR DemetiN Daha oLsa Ne oLuRdu Hain PaPatya Bak İşde SevmiyoR ....
    .
    *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim
    *kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..''

*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim...

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs..

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun

*DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

*.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

*EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!

*Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun'

*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann

*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar...

*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!
    *Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*ßazn uzn cümlelern noktasdr a$k seßepsz akan yaşlarn şahidi kimi zamn zarafetidr güzelliğn kimi zamnda kalbn akla ihaneti!!!

*SoytarıLar KraL OLmuş Kahpeler SuLtan.. Dost ßiLdiğimiz Herkes YaLan OLmuş YALANNN!!!!

*Terkedilmişleri, aşkları sevdaları,dostlukları... aramaya kalkarsan, ancak mezar taşlarında bulursun....

*Gidene dur demek acizlere, kalana git demek şerefsizlere, hakedene yol vermek de bize yakışır...

*·$1·#§abrım §eLametimse intikamım feLaketindir...!!!

*Seni seninle yaşamak istiyorum, tek başıma değil!!!

*seveni severler sevmeyen

*düşman kelimesinin anlamını dost sıfatı tasıyanlardan örendm

*pich oLup imparator oLucağına $erefLi oLup hiç oL...!!!!:

*keşke hiç olmasaydın başlamazdın bitmezdin

*Sıkıldım Artık ßu Kahpe GönüLLerden!!!:

*Hayatın En Hüzünlü Anı, Deli Gibi Sevdigin İnsanın ßuna Hiç Degmedigini Gördügün Andır

*Ne kimseye Kendimi Tanıtmak Gißi ßir Derdim! Nede Kimsenin ßeni Tanıması Gißi ßir Lüksü Vardır!!!

*acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken...!!!

*ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

*nokta kadar çıkar için virgüL gißi ßüküLenLer gün oLur çizgi gißi eziLirLer...!!!

*Ruh Güven Gißidir.. Çıktığı Yere ßirdaha Geri Dönmez!!!

*DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam...NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..!!!

*Yokuşta akmayan ter inişte gözyaşına döner...

YıLLardr içimde 1 çocuk ağLar,İşte hep bu yüzden ısLak gözLerim.Sende çekip gitme dayanamam yar,Öle ta$ değilim sandığın kdr..

ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı....

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. . .

Tak Boynuma İpini, ya da kes biLeğimi.. Sensiz yaşatacağına öLdür ßeni, daha iyi !!

İyi bir insan? O sensin! İyi bir sevgili? O sensin! İyi Bir sırdaş? O da sensin. Güzel bir kız.. Ahh kahretsin işte o bnm

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı.

Yıkık Dökük Sevdanın Enkazından Kurtulmanın En İyi Yolu Parçaları Çiğneyerek Uzaklaşmaktır.

Ne Eksik Ne de Fazlasını Ara Seni Üzenle Asla Uğraşma!

bana ağlama eğer beni sevseydin burada benimle olurdun beni istiyorsan gel bul beni kararını ver

şimdi oturuyor sensizlik kalkıp gittiğin yerde....

ßenim damarlarımdaki kimyasal etki sen aşık deilsin olum senin ki etkiye tepki...

Sadece seni sevdim bebeğim..!!Yanımda olmasan bile hayalinle öleceğim..!!

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK ~

sence bu çok mu imkansız..(SENLE&BEN)

DaHa FAZLA TÜKENMEK İSTemiyorum

Kalbe vurdum kiliti ...tir(YASAK KELİME) ettim aşkı!!

Kapılar kapandı yüreğime giriş yok artık!!

Ellerini bırak avuçlarımda kalsın...Sen ol yanımda yıllar ömrümü çalsın

Aşk bir oyunsa Game ower !

Neyi erken yaşadıysam hep ona geç kalıyorum..!!

Etikete gerek yok beni bilen biliyo zaten

Acıların ortasında kaldım çok yanlızım çok bunaldım...

ALkol hoş!Ortam loş!Dinle bni herşey çok boş!Kimseye inanma kimseye güvenme kimseye aldanma kendin çoş!

ölümün olur senin uzaklardan gidişin ne olur inan bana seni ölümüne sevmiştim..

ne olmuş seni sevdiysem bak yeniden doğdum ben ...

aCı zamanla geçer....

köprüde ayı dayı yoktur cellat kazanır!

Özlemek güzeldir özleniyosa insan .... Ama ben özlemiyorum acı çekiyorum..

ßulutlar bile biliyor yaşadıklarımızı.. Onlar bile aqlıyor halimize...

Yalan söleme yalanım olursun oyun oynama oyuncağım olursun ...

Nazarlardan korusun tanrı bizi incitmesin eller yüreğimizi...

ßoşuna sevmişim seni değmezmiş sana ....

yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin...

GeCELER bensiz olmaz bedenim aşksız kalmaz!

ßU DünyaDa KonuKsuN ßu DünYaDaN KopUksuN

ßEn senin serseri katilinim serseri beatleri beynine veririm..

Sigara kadar zararlısın çektikçe yaktın..

Kısa tutalım son sözleri sevemedim vedaları

ßen onu kaybetmedim o kendini kaybetti...!!

Aşkımı verdim sana,yüreğimi verdim.Aşk sendin sen yüreğimdin...

Tüm kollarım korkumun zincirleriyle bağlandı....

Ne PaRa ne GüZeL hatun sadece iftardan sonra bir sigara

seninle tanışalı zaten birtek seni bulabiliyorum koydugum yerde

Beni Beyninden Silmiş Olabilirsin Ama Kalbinde Hala Ben Hüküm SÜRÜYORUM..

eLLer yansın, eLLer kansın, eLLer baksın gözLerine!! Hak etmedin bu sewgimi yoLun açık oLsun bensizLiğe ..

£y İstanßuL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..!

Gözüm kapalı hayatımı ortaya koyduğum bir kumar oynamıştım. Ya seni kazanacaktım, ya da kendimden VAZGEÇECEKTİM.. Hem seni kaybettim, hem de kendimden VAZGEÇTİM...

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum...!

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün !!

Çocuum dü$ünme, birascık yaLan a$k için söLenen $eyLer..!

Sevdiğim, kimse seni benim kadar sewemez, benden başka hiç kimse uğrunda ölemez!! İstersen çek git eller kıymetini bilmes.

İnsanı İnsan Eder Gayret iLe Çalı$mak fakat i$in zor yanı çalı$maya aLı$mak

Ayrılıkları ayrıntılar incitir. | Murathan Mungan |

Çok ßıkarsan Hayattan ßir mezarLığa git, öLüLer ii biLir ya$amak güseLdir | Erhan Güleryüz |

Bir gün Duyamazsan Sesimi Gecelerinde ßiLirsin ki Veda £demem SevdikLerime !! SessizLikte wedadır sewgi doLu kalpLere ..

Yan kaLbim yan.. Giden unutuLur, sen sana yan.. Sus kalbim sus!! Nasibin yok snn a$ktan..

Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.Ağır geliosa bunlr firar serbest, üstelemem!

Ne olur artık vurma beni, uzakLa$.. ßundan ßöyle ßenim için hüzündür a$k!!!!!

...Laf olsun diye konuşmuyorum konuşuyorum laf oluyor!!!......

Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda..

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr :-D

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus. Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem...

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim.

Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır

Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin...

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Ben sevdanın sokağında oturuyorum? Geceler hiç bitmiyor, ben hiç uyumuyorum.

Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.

Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.

Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düş mü? Hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni. Gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.

Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım

Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgarlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye! Geldiler mi?

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta olduğun için tutkunum sana! Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim, her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim, üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek iÇİN

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden çok uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor...

Bir kuş olup gitsem, aşsam şu enginleri, varsam senin yanına. Öpsem doyasıya, koklasam seni...

En güzel yarınlar senin olsun, sen buna layıksın ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canın sağolsun.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondur.

Mutlu olmayı biliyorsan, sevmeyi bileceksin gerçekten seviyorsan, ömrünü vereceksin.

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an hiçbir şey seni sevmek gibi değil...

Kimsin sen? Yaşamak isteyip de yaşayamadığım umutlarım, farkında olmadan

hayatı öyle bir yaşaki hayat seni kıskansın öyle bir sevki ölüm sana acısın öyle bir dost olki dostun olmayan utansın

SENI UNUTMAK İÇİN AND İÇTİM AKLIMA GÖZLERİN GELDİ VAZGEÇTİM
    YAŞAMAK İÇİN YALVARMADIK , ÖLMEK İÇİNDE YALVARMAYIZ..!

:::güneşten gelsem beni bul aydan gelsem beni bul sevgiden geldiysem ikimizi bul

kül olmuş ateş yanarmı?buz tutmuş su akarmı_?bu gözler seni sevgi başkasına bakarmı?

*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil !!!

*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
    *GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

Forum Saati Çarş. Eyl. 18, 2024 9:15 pm